Narodeninová oslava


Radi byste svojej ratolesti darovali netradičnú narodeninovú oslavu. Aké miesto vybrať? Aký program pripraviť? Chcete na čerstvý vzduch? Náš Offroad Ring je ideálnym miestom aj pre detskú narodeninovú oslavu. Našim cieľom je, aby Vaše dieťa zažilo pohodovú oslavu s kamarátmi, vy ste nemali starosti s prípravou.

A ako celá 3 hodinová narodeninová oslava prebieha?

Deti privezú rodičia na náš Offroad Ring v dohodnutý čas. Privítame sa, uložíme darčeky a počkáme na všetky pozvané deti. Zahráme si malú zoznamovaciu hru, podpíšeme si poháriky, na pitný režim určite nezabudneme po celý čas :-)  Zaspievame oslávencovi narodeninovú pesničku, pogratulujeme a predáme darčeky. Táto časť je najmä pre oslávenca vždy tá najdôležitejšia, necháme mu čas, aby si všetky darčeky pozrel. Deti si medzitým pochutnajú na torte.

A potom už začne skvelá naháňačka za pokladom! Deti milujú bojovky! K dispozícii máme niekoľko druhov, jej výber prispôsobíme veku a záujmom Vášho dieťaťa. Vydáme sa po Ceste duchov, Čarodejníckej ceste, zažijeme Indiánsku bojovku alebo Dračiu bojovku? Ale úplne inú? Bojovka je pripravovaná predovšetkým pre zábavu. Okrem iného rozvíja fantáziu detí, ich logické myslenie, deti sa naučia spolupracovať a navzájom si pomáhať. Využívame celý priestor nášho offroad areálu.

Na konci každej hry čaká deti prekvapenie - poklad! :-) 

Deti po tejto hlavnej tejto časti obvykle dostanú ooooobrovský hlad, občerstvíme sa teda, medzitým už určite dorazila objednaná pizza. Šunková s kukuricou je pre koho? :-)

Nasledujú rôzne hry, ktoré prispôsobíme zvyšnej energii deti :-)

Ako posledné, čerešnička na torte, čaká deti tombola s drobnými darčekmi pre každého. Ale pssst, toto im neprezrádzajte, bude to malé prekvapene na koniec. 

Pre deti si následne prichádzajú rodičia. Veríme, že na túto dobrodružnú akciu na Offroad Ringu dlho nezabudnú a budú mať pri spomienke vždy rozžiarené očká. 


Detská oslava - do 10 detí - obsahuje:

- pitný režim

- ovocnú misu

- občerstvenie - popcorn, tyčinky, chipsy

- detské šampanské 2 ks

- taniere, poháre, servítky

- Happy Birthday banner

- veľký balón číslo

- 10 ks balónikov

- tombolu

- prácu animátora

- prenájom areálu


Cena: 300 EUR


Po vzájomnej dohode zabezpečíme tortu, objednáme pizzu.