Čo ponúkame

Jedinečný adrenalinový zážitok


Teambuilding

Každý vám ponúka usporiadanie netradičného teambuildingu v atraktívnom prostredí? U nás zažijete offroad. Posadíte sa do Jeep Wrangler, Dodge RAM Land Rover Defender alebo Mitsubishi Pajero. A čo tak adrenalinová jazda na OT-64 alebo BVP 1 (OT-90). Pre ozajstných nadšencov jazda na T-55. V zásobe máme množstvo sprievodných aktivít, ktore radi prispôsobíme Vašim požiadavkám.Kurz Offroad

Kurz je určený pre všetkých majiteľov offroadových a SUV vozidiel, ktorí sa chcú dozvedieť viac o svojom vozidle a jeho pohone 4x4. Vysvetlíme si základnépravidlá pre jazdu mimo spevnených ciest a rôznych druhov povrchu. Vyskúšame si prejazdy cez rôzne prekážky, ľahší i ťažší terén, prudké stúpanie, klesanie, bočný náklon. Prejdeme štrkom aj kameňmi. Podrobne si vysvetlíme kríženie náprav a prácu diferenciálov. 


Voľné jazdy

Pokiaľ si chcete so svojim vozidlom vyskúšať jazdu na prekážkach rôzneho charakteru bez inštruktora, dohodnite si termín a vydajte sa na individuálne dobrodružstvo. Areál je k dispozícii celoročne, s možnosťou vybudovania zázemia. Vďaka výkonnému LED osvetleniu je areál možné využiť aj v noci. Enduro škola

Je vhodná hlavne pre úplných začiatočníkov, amatérov, nadšencov. Pre všetkých, ktorí sú ochotní sa učiť pod dohľadom profesionálneho inštruktora pekne od základov tak, aby sme na konci dňa, zvládali aj jazdu mimo asfaltu. Zároveň je vhodná pre všetkých, ktorí majú rešpekt z veľkej motorky, nikdy neopustili istotu spevnených ciest, alebo proste pre zvedavcov, ktorí si to chcú vyskúšať a zažiť niečo nové.


Prenájom areálu

Náš offroad polygón je atraktívnym prostredím pre aktivity rôzneho typu. Chcete u nás usporiadať športový deň? Natočiť videoklip? Usporiadať svadbu? Neváhajte nás kontaktovať. 


Renovácia veteránov a opravy vozidiel

Venujeme sa najmä opravám rámov offroadových vozidiel, renováciam civilných a vojenských veteránov, ale nebránime sa akejkoľvek inej výzve.